Nasz zespół

O Nas

Ludzie to największy potencjał. Współpraca to najlepsza droga do zbudowania czegoś wartościowego. Kompetencje to narzędzie do realizacji wymagających celów.

Calma Centrum relaksu

Centrum Calma powstało z pasji i potrzeby stworzenia miejsca w Tarnowie, które stanie się oazą spokoju, dla tych, którzy na co dzień borykają się z negatywnymi skutkami ciągłego życia w biegu, permanentnego stresu, zanieczyszczenia środowiska, utraty kontaktu z samym sobą i z otoczeniem.

Fundamentami naszej działalności są profesjonalizm i najwyższa jakość usług oraz troska o dobro naszych klientów. Tworzymy zgrany zespół, a naszym celem jest stworzenie miejsca wypełnionego pozytywną energią — w którym w skupieniu i uważności odnawiamy ciało, duszę i umysł. Dzieląc się swoim doświadczeniem, pragniemy odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej wymagające potrzeby. Jesteśmy bezkompromisowi na drodze do stworzenia lepszej jakości życia.

MANAGER

ANNA

Zdrowie dzisiaj ma wiele wymiarów. Nie chodzi tylko o brak choroby ale o równowagę pomiędzy duszą a ciałem. Utrzymanie tego stanu jest bardzo trudne, kiedy życie toczy się w pośpiechu, stresie i presji. Jednak nie jest to niemożliwe. Są miejsca, gdzie można doświadczyć takiej homeostazy. Calma to jedno z takich miejsc. Tutaj można się prawdziwie zatrzymać, zwolnić i poprawić jakość swojego życia. Jako absolwentka kierunków medycznych dobrze wiem jak ważne jest zdrowie i gdzie należy go szukać. U źródeł natury. To z niej czerpię energię i uczyniłam ją stałą częścią mojego życia. Góry, jeziora, lasy to miejsca, które mnie uzdrawiają i obdarzają życiodajną siłą. To potencjał, którym pragnę się dzielić z każdym, kto zapuka do drzwi Calmy. Moje radosne usposobienie wprowadzi każdego do zrównoważonego świata naturalnego spokoju. Zadbam o najmniejszy szczegół w znalezieniu najlepszej opcji dla każdego klienta, aby odpowiedzieć na jego indywidualne potrzeby. Troszczę się o dobrą i zorganizowaną pracę Zespołu Calma by podtrzymywać możliwie najlepszą jakość naszej oferty. Z otwartym sercem zapraszam do naszej oazy zdrowia i spokoju. Z nami odnajdziesz drogę do szczęśliwszego życia.

 

GABINET KOSMETYCZNY

KAMILA

Nic nie czyni człowieka piękniejszym niż jego wiara w to, że jest piękny. Błędne jest stwierdzenie, że jakakolwiek osoba mogłaby nie być piękna. Czasami wystarczy odrobina wysiłku by to piękno wydobyć i wyeksponować. W końcu to my sami o tym decydujemy.

Ukończyłam Kosmetologię na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Studia magisterskie pozwoliły mi nie tylko zgłębić tajniki odpowiedniej pielęgnacji, profesjonalnie wykonanych zabiegów ale nauczyły pokory w zdobywaniu wiedzy. Dlatego chętnie i nieustannie poszerzam oraz  udoskonalam swoje umiejętności. Jestem osobą otwartą, a do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, dzięki czemu w pełni skupiam się  na Jego potrzebach.

W życiu prywatnym jak i zawodowym szczególnie cenię sobie uczciwość, empatię oraz rzetelną pracę. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas w gronie najbliższych, to w nich znajduje spokój oraz motywację do działania.

Pozytywna energia towarzyszy mi każdego dnia, zapraszam do CALMY, gdzie chętnie się nią z Państwem podzielę.

 

Refleksologia

Dorota

Wiem, że to, co jest dobre dla człowieka wypływa głęboko z natury, a jego naturalnym środowiskiem jest wyciszony stan ducha, spokojne myśli, opanowanie stresu i emocji, dobre pożywienie. Te wszystkie elementy dają zdrowie i podnoszą komfort życia. Taką filozofię praktykuję na co dzień w życiu osobistym i taką chcę się dzielić z ludźmi w gabinecie podczas terapii. Z ogromną otwartością serca, z wrażliwością i ciepłem chcę obdarowywać ludzi swoją wiedzą i doświadczeniem, dając im praktyczne wskazówki jakie mogą zastosować w swoim codziennym życiu aby stało się dla nich lepsze, piękniejsze, wolne! Moją pasją, hobby i zawodem stała się pomoc ludziom w dochodzeniu do zdrowia. Szukaniu, odkrywaniu i zwiększaniu świadomości otwierającej drzwi do lepszej jakości życia. Początkiem tej drogi była potrzeba płynąca z głębi matczynego serca. Lata terapii farmakologicznych nie przynosiły trwałych efektów w leczeniu mojego syna. Jako matka nie chciałam się poddawać. Chciałam szukać, pytać, pukać do różnych drzwi. Wierzyłam, że musi być jakiś sposób na wyzdrowienie mojego syna. To był impuls, który zaprowadził mnie na refleksoterapię. Jej efekty okazały się zaskakująco dobre a przede wszystkim udało się zwalczyć ciągnące się latami dolegliwości. Od tego momentu refleksologia zafascynowała mnie na tyle, ze zapragnęłam zgłębiać wiedzę na ten temat. Poznać filozofię tej metody, jej techniki i rozwijać się w tym kierunku. Czułam, że to dobra droga. Dzisiaj jestem absolwentką Akademii Refleksologii i Terapii Meridian w Warszawie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu elementów medycyny chińskiej. Zapraszam do Centrum Calma na terapię refleksologii, która w świadomy sposób podniesie jakość Twojego życia!

Masaże

Jadwiga

Ludzie to źródło mojej motywacji, inspiracji i doświadczeń. Kontakty z innymi, możliwość rozmowy, dowiedzenia się czegoś nowego to bardzo ważny element mojego życia. Moja otwartość i ciekawość poznawcza sprawiają, że nie stoję w miejscu. Wciąż się rozwijam. Nie boję się wyzwań. Z zaciekawieniem wychodzę naprzód nowym perspektywom. Samodoskonalenie i podnoszenie kompetencji otwiera nowe możliwości, które sprawiają, że cały czas staję się lepsza w tym co robię. Sesje masażu to dla mnie bardzo inspirująca praca. Fizjoterapia to nie tylko wykonanie zadania. To pewien rodzaj kontaktu, z którego obie strony korzystają z dóbr, jakie niesie ze sobą pozytywna, dobra energia. To praca wymagająca wielu poświęceń. Jednak satysfakcja, jaką odczuwam z pozytywnych skutków masaży i ćwiczeń jest warta tego wysiłku. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem czuję, że to co robię jest dobre i dla mnie i dla ludzi, których spotykam. Prywatnie jestem mamą. Lubię spędzać czas w gronie najbliższych. Dlatego uwielbiam rodzinne aktywności, które pozwalają być razem i cieszyć się wspólnymi chwilami. Możemy też wzajemnie wspierać swoje fizyczne aktywności, dbając o dobrą kondycję i zdrowie.

MASAŻE

MACIEJ

Masażysta to nie tylko zawód. To droga do dzielenia się z innymi swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. To również wymiana energii, która działając w dwie strony stwarza najlepsze warunki dla poprawy jakości zdrowia i życia. Zrelaksowane, uwolnione od napięć ciało, otwiera serce i umysł. Holistyczne zaopiekowanie się klientem, tak aby w pełni doświadczył możliwości terapeutycznych zabiegu to elementarna podstawa, o którą dbam w każdym detalu. Dobra jakość to fundament mojej pracy na każdym jej etapie. Szczególnie jeśli chodzi o jakość dotyku i precyzję jego wykonania. Mówiąc o technice masażu można ją sobie wyobrazić jako stopniowe zagłębianie się w kolejne warstwy skóry aż do mięśni głębokich. Narzędziem są tutaj moje ręce, aby w sposób płynny przechodzić od delikatnych ucisków do bardziej zdecydowanych, od wolniejszego tempa do bardziej dynamicznego i szybszego. Kluczowe w sesji masowania jest dostarczenie możliwie największej ilości bodźców uspokajających. W trakcie zabiegu dokładam wszelkich starań, aby osoba masowana czuła się komfortowo. Zależy mi na wspólnym dążeniu do poprawy jakości życia i zdrowia naszych klientów. Masaż to moja pasja!

ZOGA FACE

KAMILA

Bardzo ważne jest dla mnie życie w zgodzie z naturą i jej naturalnym rytmem. Jestem zwolenniczką naturalnych metod leczniczych jak i dbania o swój wygląd zewnętrzny. Aby zachować naturalne piękno polecam swoim Klientom masaż Zoga Face Integration. Jest to autorski masaż Wojciecha Cackowskiego polegający na manualnym modelowaniu twarzy i dekoltu przy pomocy technik manipulacji mięśni. Powoduje znormalizowanie napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, czepca i mięśni mimicznych. Poprawia przepływ limfy i krążenia tkankowego, a finalnie odmładza i w naturalny sposób liftinguje twarz (bez zbędnych botoksów!).

Uwielbiam gotować i dbać o zdrowe nawyki żywieniowe mojej rodziny. Moją pasją jest również Medycyna Chińska, która ‘’pochłoneła mnie bez reszty’’.  Poznawanie nowych technik sprawia mi wiele radości i satysfakcji. 

Poznajmy się bliżej w  CALMIE na wyjątkowym zabiegu ZOGA FACE.

RECEPCJA

ALEKSANDRA

Zdrowie jest dla mnie najważniejsze, odkąd sięgam pamięcią poszerzam swoje horyzonty w tej dziedzinie, z zawodu jestem ratownikiem medycznym. Szczególnie cenię sobie czas spędzany w gronie rodziny i przyjaciół, z tego czerpię siłę życiową i jest to dla mnie największa wartość. Radość oraz poczucie humoru, którym się dzielę, i który do mnie płynie od innych czyni z mojej pracy pasję. Bardzo ważne jest dla mnie poczucie komfortu każdego Klienta. Dlatego dokładam wszelkich starań, aby każdy nasz gość czuł się wyjątkowo. Dbam o najwyższą jakość naszych usług. Czekam na Ciebie w CALMIE. Przyjdź i poczuj z nami naturalną równowagę między ciałem, duszą i umysłem.

Calma © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Dreampics