Kameralne SPA

Obudź w sobie naturalne piękno

Centrum Calma powstało z pasji i potrzeby stworzenia miejsca w Tarnowie, które stanie się oazą spokoju, dla tych, którzy na co dzień borykają się z negatywnymi skutkami ciągłego życia w biegu, permanentnego stresu, zanieczyszczenia środowiska, utraty kontaktu z samym sobą i z otoczeniem.

Fundamentami naszej działalności są profesjonalizm i najwyższa jakość usług oraz troska o dobro naszych klientów. Tworzymy zgrany zespół, a naszym celem jest stworzenie miejsca wypełnionego pozytywną energią — w którym w skupieniu i uważności odnawiamy ciało, duszę i umysł. Dzieląc się swoim doświadczeniem, pragniemy odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej wymagające potrzeby. Jesteśmy bezkompromisowi na drodze do stworzenia lepszej jakości życia.

Nasza Filozofia

Calma to styl życia. To filozofia, która opiera się na sile i mądrości natury. Filozofia, która pomoże podnieść jakość twojego życia. Obudzi w Tobie pokłady radości, szczęścia i spokoju.

Bo calma oznacza spokój, a spokój jest kluczem do poprawy jakości życia poprzez świadome i uważne uczestniczenie w nim. Osiągnięcie stanu prawdziwego spokoju pozwala na poprawę stanu naszego ciała i ducha.

Przenieś się z betonowych korytarzy dużego miasta do przytulnej, kameralnej ostoi dla twojego ciała i ducha. To właśnie tutaj znajdziesz kojące odprężenie, uzdrawiającą ciszę i otulający spokój.

Proszę się odprężyć. To prawdopodobnie najlepsze, co możesz zrobić dla ratowania świataFred Luks

Calma w pięciu językach oznacza spokój. Słowo to stało się kierunkiem działań. To klucz do bardziej świadomej drogi ku zwiększeniu jakości swojego życia. Niemalże wszystko od niego zależy. Nasze zdrowie, relacje z ludźmi, praca, wydajność, duchowość. We wszystkim co robimy potrzebny jest spokój. To on niesie ze sobą mądrość. Poszukiwania rozwiązań dla zmagania się z obciążającą rzeczywistością, pełną hałasu, napięć, presji, gotowości i dążności doprowadziły do powstania Centrum Relaksu Calma. Marzenia o stworzeniu miejsca, w którym można zrzucić z siebie ciężar codzienności zaczęły przybierać realnych wymiarów.

Bądź w świecie, ale nie we wpływie świata
Shri Guruji Vivekananda

Nasza Historia

Wszystkie myśli, odczucia i intuicja prowadziły w stronę delikatności, wrażliwości i subtelności, a więc ku wyciszeniu. Każde działanie wspierające tworzenie tego wspaniałego miejsca wypływa z autentycznej potrzeby większości ludzi. Jest to jedno z najbardziej elementarnych pragnień człowieka. Życie w spokoju, jednocześnie połączone z większą świadomością pozwala na realne wyzwolenie się spod wpływu świata. Bycie w ciągłej dyspozycyjności nie sprzyja ani zdrowiu, ani ciału ani duchowi. Dlatego Calma Centrum Relaksu kieruje się najwyższymi wartościami, dającymi silne fundamenty do zbudowania lepszego życia.

Poznaj Nasz Zespół

ANNA

(manager)

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz. Rola managera w Calma Centrum Relaksu pozwala mi na wykorzystanie mojego zamiłowania do organizacji, planowania i dbania o potrzeby innych – naszego Zespołu i Gości. Mam w sobie spore pokłady kreatywności oraz inspiracji zaczerpniętych z najdalszych zakątków świata. Możliwość tworzenia miejsca spójnego z moją holistyczną wizją życia i zdrowia w otoczeniu ekspertów w swoich dziedzinach to dla mnie dodatkowa motywacja by tworzyć wyjątkowe i jakościowe projekty. Dbam o najmniejsze szczegóły by odpowiedzieć na Państwa indywidualne potrzeby. Zapraszam serdecznie do naszej oazy w sercu Tarnowa. Z nami odnajdziesz drogę do spokojnego i szczęśliwszego życia!

KAMILA

terapeuta SPA (kosmetolog)

Nic nie czyni człowieka piękniejszym niż jego wiara w to, że jest piękny! Błędne jest stwierdzenie, że jakakolwiek osoba mogłaby nie być piękna. Czasami wystarczy odrobina wysiłku by to piękno wydobyć i wyeksponować. W końcu to my sami o tym decydujemy. Ukończyłam Kosmetologię na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Studia magisterskie pozwoliły mi nie tylko zgłębić tajniki odpowiedniej pielęgnacji, profesjonalnie wykonanych zabiegów, ale nauczyły także pokory. Od kilku lat pod skrzydłami CALMY nieustannie poszerzam wiedzę oraz udoskonalam swoje umiejętności. Jestem osobą otwartą, a do każdego Gościa podchodzę indywidualnie. Na każdy problem mam propozycję rozwiązania! W życiu prywatnym jak i zawodowym szczególnie cenię sobie uczciwość, empatię oraz rzetelną pracę. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas w gronie najbliższych, to w nich znajduje spokój oraz motywację do działania. Pozytywna energia towarzyszy mi każdego dnia, zapraszam do CALMY, gdzie chętnie się nią z Państwem podzielę.
KINGA
opiekun SPA (recepcja)
Pośpiech, przebodźcowanie, stres – słowa, które już na dobre zapisały się w słowniku życia codziennego każdego człowieka. Uwielbiamy, kiedy w tle szumi telewizor, film, serial, nawet wtedy, kiedy go nie oglądamy. Rzadko pojawia się okazja, aby zatrzymać się, wyciszyć i uspokoić myśli. Kiedy po raz pierwszy przekraczałam próg CALMY, zetknęłam się z niespotykanym spokojem, ciepłem i pozytywną energią płynącą z każdej strony. CALMA to miejsce, w którym czas staje w miejscu, pośpiech ustępuje harmonii a najważniejszy staje się drugi człowiek. Niezwykle cenię sobie szczerość, empatię, zaangażowanie i energię, która napędza do działania, dlatego miejsce to urzekło mnie od pierwszego wejrzenia, i głęboko wierzę, że równie mocno urzeka każdego kto przejdzie przez te magiczne drzwi! Jako studentka psychologii uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, uwielbiam pomagać i po prostu być dla drugiej osoby. Dodatkowo jestem świadoma, że nic nie działa tak dobrze na zdrowie psychiczne jak zatrzymanie się i chwila oddechu od codziennego pędu.
Cieszę się, że i ja znalazłam tutaj swoje miejsce i mogę jako pierwsza witać każdego z Państwa nie tylko słowami, ale i uśmiechem, który potrafi przegonić każde chmury!
EWELINA
opiekun SPA (recepcja)
Odkąd pamiętam dbanie o siebie, swoje ciało oraz zdrowie było dla mnie ogromnie ważne. Od wielu lat trenuję siatkówkę oraz dbam o zdrowe odżywianie. Kierując się więc tymi zainteresowaniami rozpoczęłam także studia na kierunku kosmetologia. Po przekroczeniu pierwszy raz drzwi CALMY wiedziałam, że to miejsce jest dla mnie idealne – wszechobecny spokój, który panuje wewnątrz pozwala się na moment zatrzymać w tym biegu, który każdy z nas na co dzień toczy. W tym miejscu mogę wziąć głęboki oddech i poukładać swoje myśli. Radość, ciepło, serdeczność, którą się dzielę, i która do mnie płynie od innych czyni z mojej pracy pasję. Bardzo ważne jest dla mnie poczucie komfortu każdego Gościa. Dlatego dokładam wszelkich starań, aby każdy czuł się u nas wyjątkowo. Dbam o najwyższą jakość usług. CALMA pozwala mi także rozwijać swoje zainteresowania oraz zdobywać wiedzę i doświadczenie jako przyszły kosmetolog u boku świetnych specjalistów. Dzisiaj natomiast zapraszam serdecznie pod swoje skrzydła na spotkanie w recepcji, gdzie ze szczególną starannością zaopiekuję się Państwem!
KAROLINA
terapeuta SPA (masaże)
Sport, aktywność oraz zdrowy tryb życia od zawsze były mi bliskie stąd też wybór fizjoterapii jako ścieżki do rozwoju zawodowego był zupełnie naturalny i oczywisty! Moja otwartość i ciekawość poznawcza sprawiają, że nie stoję w miejscu. Wciąż się rozwijam. Nie boję się wyzwań. Z zaciekawieniem wychodzę naprzód nowym perspektywom. Samodoskonalenie, rozwój i podnoszenie kompetencji otwierają mi nowe możliwości, które sprawiają, że cały czas staję się lepsza w tym co robię. Sesje masażu to dla mnie bardzo inspirująca praca. Dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem czuję, że to co robię jest dobre i dla mnie i dla ludzi, których spotykam. Podróż jaką rozpoczęłam jakiś czas temu w CALMIE pozwala mi na wykorzystanie wiedzy zdobytej na studiach fizjoterapeutycznych, jak również daje nowe możliwości doskonalenia technik relaksacyjnych! Już nie mogę się doczekać spotkania z Państwem w przestrzeni CALMY!
JOWITA
kreatorka CALMY
Spokój i pozytywna energia to elementy mojego życia. W działalności zawodowej i w osobistych obszarach cenię harmonię. Uwielbiam lawendowe pola, które jednocześnie wyciszają i pobudzają – to odzwierciedlenie mojej osobowości, pomagam odnaleźć równowagę i dodaję energii pobudzając do aktywności. Szukam najbardziej naturalnych rozwiązań dla optymalnego rozwoju. Pasjonują mnie techniki relaksacyjne. Jestem fanką wymiany doświadczeń, z których powstają kreatywne projekty. Uwielbiam dawać z siebie i brać dla siebie od ludzi i świata by wciąż się rozwijać. Chcąc obdarzyć każdego naszego Gościa najwyższą jakością usług, nie zatrzymuję się w miejscu. Stawiam sobie i swojemu ZESPOŁOWI rozwojowe wyzwania. Uwielbiam podróżować, a każda z wypraw jest dla mnie nowym odkryciem. Poznaje kraje, kultury, zwyczaje i otwieram się na to, co nowe oraz na to czym mogę się później podzielić w przestrzeni CALMY. Do zobaczenia!

wybierz coś dla siebie

Nasze usługi

Przenieś się z betonowych korytarzy dużego miasta do przytulnej, kameralnej ostoi dla Twojego ciała i ducha. To właśnie tutaj znajdziesz kojące odprężenie, uzdrawiającą ciszę i otulający spokój.

Profesjonalne
masaże

Siedzący tryb życia, a często także nieprawidłowa postawa podczas siedzenia sprawiają, że kręgosłup, kark, głowa i całe ciało cierpią. Pojawia się niepoprawna sylwetka, bóle głowy, bóle karku, napięcie mięśni, bezsenność.

Gabinet
kosmetologiczny

W strefie beauty zatroszczymy się o twoje ciało. Zdrowa skóra, zadbane paznokcie, idealny makijaż, sprawią, że nie tylko poczujesz się pięknie, ale także nabierzesz pewności siebie i osiągniesz wewnętrzny spokój.

Bony
upominkowe

Wręczając bon podarunkowy, który może wykorzystać na ulubione usługi w CALMA Centrum Relaksu. To idealna i niezobowiązująca forma prezentu dla Każdego, także dla partnerów biznesowych czy pracowników.