Nasza

Filozofia

Calma to styl życia. To filozofia, która opiera się na sile i mądrości natury. Filozofia, która pomoże ci podnieść jakość twojego życia. Obudzi w tobie pokłady radości, szczęścia i spokoju.

Bo calma oznacza spokój, a spokój jest kluczem do poprawy jakości życia poprzez świadome i uważne uczestniczenie w nim. Osiągnięcie stanu prawdziwego spokoju pozwala na poprawę stanu naszego ciała i ducha. Regularna medytacja pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, relacje z otoczeniem, życie prywatne i zawodowe, a także pozwala poznać samego siebie.

Przenieś się z betonowych korytarzy dużego miasta do przytulnej, kameralnej ostoi dla twojego ciała i ducha. To właśnie tutaj znajdziesz kojące odprężenie, uzdrawiającą ciszę i otulający spokój.

Proszę się odprężyć. To prawdopodobnie najlepsze, co możesz zrobić dla ratowania świata

Fred Luks

Nasza

Historia

Calma w pięciu językach oznacza spokój. Słowo to stało się kierunkiem działań. To klucz do bardziej świadomej drogi ku zwiększeniu jakości swojego życia. Niemalże wszystko od niego zależy. Nasze zdrowie, relacje z ludźmi, praca, wydajność, duchowość. We wszystkim co robimy potrzebny jest spokój. To on niesie ze sobą mądrość. Poszukiwania rozwiązań dla zmagania się z obciążającą rzeczywistością, pełną hałasu, napięć, presji, gotowości i dążności doprowadziły do powstania Centrum Relaksu Calma. Marzenia o stworzeniu miejsca, w którym można zrzucić z siebie ciężar codzienności zaczęły przybierać realnych wymiarów.

Wszystkie myśli, odczucia i intuicja prowadziły w stronę delikatności, wrażliwości i subtelności, a więc ku wyciszeniu. Każde działanie wspierające tworzenie tego wspaniałego miejsca wypływa z autentycznej potrzeby większości ludzi. Jest to jedno z najbardziej elementarnych pragnień człowieka. Życie w spokoju, jednocześnie połączone z większą świadomością pozwala na realne wyzwolenie się spod wpływu świata. Bycie w ciągłej dyspozycyjności nie sprzyja ani zdrowiu, ani ciału ani duchowi. Dlatego Calma Centrum Relaksu kieruje się najwyższymi wartościami, dającymi silne fundamenty do zbudowania lepszego życia.

Bądź w świecie, ale nie we wpływie świata

Shri Guruji Vivekananda

Calma © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Dreampics